Szwajcarska jakość szwajcarskich zegarków

Tissot Vintage Duo

Szwajcaria to królestwo zegarmistrzów, którzy odpowiadają aż za 10% krajowego eksportu. Szwajcarskie zegarki od lat są synonimem najwyższej jakości wykonania, unikatowości wzorów i dbałości o każdy, najdrobniejszy detal. Wśród najcenniejszych, szwajcarskich marek luksusowych, należy wymienić Rolex, Omega i Cartier. Doskonałą opinią cieszą się zegarki Tissot, Certina, Longines, Eterna i Frederique Constant. Wiele kolekcji jest limitowanych, co gwarantuje klientom niepowtarzalność wzorów.

Perfekcyjne dopasowanie

Bogata oferta zegarków szwajcarskich pozwala idealnie dobrać model do płci, preferencji i potrzeb. Zegarki Certina to zarówno modele eleganckie, biżuteryjne, jak również sportowe, wodoszczelne. Wśród zegarków Tissot spotkać można różnorodne modele sportowe, klasyczne i automatyczne. Do wyboru pozostają zegarki na stalowej bransolecie lub pasku – skórzanym czy gumowym. Datowniki i chronografy układają się często w unikatowe kompozycje, trafiając w najbardziej wysublimowane gusta. Zegarki damskie bywają bogato zdobione szlachetnymi kamieniami. Zwolennikom dynamicznego stylu życia i praktycznych rozwiązań, poleca się zegarki z szafirowym szkiełkiem, które jest odporne na zarysowania.

Personalizacja zegarka

Kupując zegarki Certina lub innej, luksusowej marki, klienci często otrzymują możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi grawerowania. Szwajcarski zegarek z sentencją staje się jeszcze bardziej unikatowy i nabiera dla właściciela bezcennej wartości.

Źródło: http://www.zegarki-tissot.pl/, zegarki tissot