Szwajcarskie marki zegarków

Zegarki Tissot

Synonimem szwajcarskiego zegarka jest siła, stabilna marka, klasa i ekskluzywna jakość. Ich produkcja objęta jest ścisłymi rygorami Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego. Federacja kontroluje według wytycznych, dając tym samym swoistą gwarancję jakości. Już sama do niej przynależność jest zapewnieniem o kasie produktu.

Członkami federacji są między innymi marka Tissot oraz Certina. Są to także sztandarowe marki federacji Swach Group. Obie produkują zegarki dopasowane do wszechstronnych potrzeb.

Oferta obejmuje czasomierze ekskluzywne, wizytowe i sportowe, nawet dla profesjonalnych nurków. Elektroniczne jak i mechaniczne, pokryte szafirowym szkłem. Nabyć można designerskie, nowoczesne projekty jak i repliki klasycznych rozwiązań. Oferta obu jest niezwykle szeroka. Dopasowuje się nie tylko do gustów, także do kieszeni klienta, nie tracąc przy tym na jakości.

Produkcja zegarków stanowi 10% przemysłu Szwajcarii i ma swoich dystrybutorów na całym świecie. Do marek tak rozpowszechnionych należy także Tissot i Certina. Ponad wiekowa tradycja i szwajcarska precyzja zapewniły rozpoznawalności i niezaprzeczalnie dobrą sławę. Marki te kojarzone są z solidna elegancją, oraz dbałością o każdy szczegół.

Źródło: http://www.zegarki-tissot.pl/, zegarki tissot