Zegarek dla pierwszaka

Zegarek dla pierwszaka

Pierwsza klasa to spory stres i dużo nowych obowiązków. Maluch musi się przyzwyczaić do nowej rzeczywistości i stać się pilnym uczniem. Nie można się też spóźniać na lekcje, dlatego warto postawić na odpowiedni zegarek dla pierwszaka, który pomoże pilnować czasu co do sekundy. Podpowiadamy, jakie modele najlepiej sprawdzą się w szkolnej rzeczywistości.

Zegarek odporny na wstrząsy

Na przerwach wiele się dzieje. Uczniowie biegają, szaleją i mają milion pomysłów na sekundę. To bardzo trudne warunki i prawdziwa szkoła przetrwania. W związku z tym, również idealny zegarek dla pierwszaka musi być przygotowany na tego rodzaju wyzwania. Warto postawić w takim momencie na zegarek Casio Baby-G, który wyróżnia się wysoką wytrzymałością oraz doskonałą odpornością na wstrząsy. Posiada dodatkowe wzmocnienia i szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu świeżo upieczony uczeń z pewnością poradzi sobie w każdej sytuacji. Taki zegarek Baby-G posiada funkcję aż pięciu drzemek, więc maluch na pewno nie spóźni się na lekcje. Oprócz tego znajdziemy tutaj datownik, automatyczny kalendarz oraz stoper i timer. Warto także zwrócić uwagę na podświetlaną tarczę, podział na strefy czasowe i możliwość ustawienia trybu zarówno 12-, jak i 24-godzinnego. Zegarek został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, koperta wykończona jest szkłem mineralnym, a mechanizm jest kwarcowy, dzięki czemu pokazuje czas z niezwykłą dokładnością.

Zegarek Casio, BA-110FL-3AER, Damski, BABY-G
Zegarek Casio, BA-110FL-3AER, Damski, BABY-G

Zegarek Casio, BGA-185-9AER, Damski, BABY-G
Zegarek Casio, BGA-185-9AER, Damski, BABY-G

Atrakcyjne zegarki dla dzieci

Zegarki dla dzieci wykonane są z najlepszej jakości komponentów. Charakteryzują się one znakomitą trwałością i są odporne na wstrząsy, więc można szaleć na przerwach bez obaw. To także doskonałe zegarki sportowe, jakie przydadzą się na lekcjach wychowania fizycznego, więc warto wziąć to pod uwagę, a na pewno będziemy mogli sporo na tym wszystkim zyskać. Dodatkowym atutem, jeśli chodzi o zegarek dla pierwszaka jest także bogactwo opcji stylistycznych. Mamy tutaj intensywne modne kolory oraz wiele ciekawych motywów. W ten sposób dziecko może dostosować swój nowy zegarek do własnych stylizacji i cieszyć się idealnym dopasowaniem. To także powód do dumy, tak ciekawym zegarkiem można się pochwalić kolegom czy koleżankom.

Zegarek Timex, TW5K96900, Marathon
Zegarek Timex, TW5K96900, Marathon

Zegarek Casio, BGA-210-2BER, BABY-G
Zegarek Casio, BGA-210-2BER, BABY-G

Jak wybrać zegarek dla ucznia?

Idealny zegarek dla ucznia musi być nie tylko wytrzymały i odporny na różnego rodzaju wstrząsy i uszkodzenia. Warto dodatkowo pomyśleć o wysokiej funkcjonalności i dostosowaniu do potrzeb dziecka. Jeśli maluch jeszcze nie opanował dobrze tradycyjnej tarczy zegarka, można postawić na elektroniczny wyświetlacz. W ten sposób można wiele ułatwić, i tak już zestresowanemu, uczniowi pierwszej klasy. Warto postawić na zegarek dla ucznia, który będzie posiadał stoper, datownik oraz funkcję alarmów, by dziecko nie zaspało do szkoły. Kolory i opcje stylistyczne są tak różnorodne, że nie powinno być problemu z dopasowaniem idealnego modelu. Dziewczynki z pewnością zachwycą się różowymi zegarkami, a dla chłopca świetnym pomysłem będzie klasyczna czerń albo intensywny kolor błękitny. To pełna paleta możliwości, z której można wybrać idealny zegarek dla ucznia.

Zegarek Casio, GMA-S110MP-4A3ER, G-SHOCK
Zegarek Casio, GMA-S110MP-4A3ER, G-SHOCK

Zegarek Timex, TW5K94600, Marathon
Zegarek Timex, TW5K94600, Marathon

Źródło: zegarki Casio